Mūsų horoskopai


Avinas(03.21-04.20)

Vaikai pavasarinukai, tad nenuoramos ir energingi, anksti pradeda vaikščioti ir kalbėti. Labai žingeidūs, „kodėlčiai“. Anksti siekia savarankiškumo. Pasižymi gera vaizduote, išradingi, nepaprastai jautrūs. Tėvai juos turi nukreipti ir vesti labai taktiškai,daugiau jais pasitikėti, kad jie galėtų pilniau išreikšti savo sugebėjimus ir galimybes.

 

 

Mūsų avinukai:  neturime


Jautis(04.21-05.22)

Šie vaikai labai meilūs, mergaitės nuo mažumės mėgsta flirtą. Aktyvūs ir sveiki. Metodiškai ir punktualiai sprendžia savo problemas. Dėmesingi, darbštūs ir sumanūs, viską mėgsta daryti savo rankomis. Daugelis jų muzikalūs. Į mokslo aukštumas kopia tvirtai, kad ir lėtokai. Tokius vaikus reikia paskatinti, ir jie prasiskleidžia kaip gėlės prieš saulę.

 

Mūsų jautukai:  Edvinas


Dvyniai(05.23-06.21)

Nepaprastai guvūs ir artistiški, nenuoramos ir labai baikštūs. Reikia užimti juos naudinga veikla. Kartais būna nervingi. Tėvai turi padėti jiems išsiugdyti dėmesį ir sistemingus įgūdžius. Dvyniai labai nuoširdūs ir momentaliai jaučia melą.

Mūsų dvyniai: AdrijaVėžys(06.22-07.22)

Šio ženklo vaikai visa širdimi siekia dvasinių aukštumų, nors kartais nerangiai išreiškia savo jausmus ir poreikius. Jų vidinis pasaulis turtingas,berniukai stipriai prisirišę prie motinos, paaugliai turi polinkį staiga keisti nuotaiką. Jiems būtina skirti nemaža dėmesio ir supratimo, kad nenuskurstų jų mylinčios sielos.

 

 

 

 

Mūsų vėžiukai: Aistė, Julija, Fausta


Liūtas(07.23-08.22)

Liūtukai - kilniadvasiai lyderiai ir vadai tarp savo bendraamžių tiesiogine šio žodžio prasme. Išradinėja naujus žaidimus. Vaikai juos myli ir gerbia. Liūtukai dievina visokiausius vakarėlius ir šventes, dažnas jų turi dramatinio aktoriaus talentą. Romantiška natūra; anksti ima bodėtis gyvenimu. Mergaičių Liūtukių telefonas nutyla.

 

 

 

 

Mūsų liūtukai: Eduardas, Paulius,  Vakarė


Mergelė(08.23-09.22)

Vaikai greit ir anksti pradeda kalbėti. Anksti jie pareiškia kritišką požiūrį į gyvenimą. Dažnai būna drovūs ir jautrūs kitų nuomonei, paprastai neturi nusisekimo tarp savo bendraamžių. Mėgsta mokytis ir daug skaityti.

 

 

 

 

Mūsų mergelės: Monika


Svarstyklės(09.23-10.22)

Žavingi ir malonūs vaikai. Visuomet atkreipia visų dėmesį. Su jais lengvai bendrauja ir suaugę, ir bendraamžiai. Ramūs susivaldantys, nelinksta į jokius ekscesus. Jaunystėje išsaugo žavingumą ir patrauklumą. Paprastai anksti tuokiasi - jau vaikystėjepriešingos lyties atstovais. Pagal savo natūrą Svarstyklės - diplomatai. Jie dažnai vengia darbo, jiems būtina formuoti patvarius idealus.

 

Mūsų svarstyklės: Viktorija, Mantas, Justas


Skorpionas(10.23-11.22)

Vienas stipriausių zodiako ženklų. Šie vaikai turi stiprią valią ir patvarią psichiką. Jiems patinka dirbti ir nugalėti, jie nemoka trauktis, paprastai ne pagal metus išsivystę.

 

 

 

 

Mūsų skorpionukai: Paulius, Arnas.


Šaulys(11.23-12.21)

Vaikai dievina sportą ir gyvūnus, sėdėti namuose jiems nuobodu. Jie nuoširdūs ir kalbūs, turi humoro jausmą ir nelinkę atsiduoti bevaisėms godoms ir svajonėms jau ankstyvoje paauglystėje. Nekenčia neteisybės ir melo. Mėgsta mokyklą ir gerai mokosi. Kartais jiems pritrūksta atsidavimo ir stropumo. Gimę po Šaulio ženklu jaučia vidinį poreikį tikėti. Šaulio charakteryje humanizmas nugali dogmatizmą, sulaužydamas bet kokius apribojimus. Jiems būtina suteikti kuo daugiau laisvės. Mėgsta ekstravagantiškumą; išminties jiems dažnai pritrūksta.

Mūsų šauliukai: Vestina, Gustė, Goda


Ožiaragis(12.22-01.20)

Nuo mažumės orūs, savarankiški, anksti suvokia, ko nori. Nepaprastai gerai mokosi, nors ir lėtai viską atlieka. Nemėgsta triukšmingų vaikiškų žaidimų, dėmesingi, stropūs. Draugų ožiaragiai mažai turi, dažnai vieną, bet ištikimą. Griežtai prisilaiko šeimos saitų ir tradicijų.

 

 

Mūsų ožiaragiai: Lukas, Justė


Vandenis(01.21-02.19)

Unikalūs vaikai. Jie mąsto ne taip kaip eiliniai. Anksti pareiškia filosofinį požiūrį į gyvenimą, galva pilna nepaprastų idėjų. Protingi, energingi, siekia kuo daugiau pažinti. Kartais be pusiausvyros, mėgsta pripažinimą ir pagyrimus, ir kompaniją, ir vienatvę. Linkę į pramogas. Išradingi, taktiški ir gali priimti kompromisą, bet daro tai, ko jiems reikia. Sunkiai pakelia bausmes. Su jais reikia bendrauti kaip su lygiais, švelniai vadovauti ir kreipti.

Mūsų vandeniai: Nojus


Žuvys(02.20-03.20)

Juos nelengva suprasti, dažnai kinta jų nuotaika, tačiau jie nuoširdūs ir jais galima pasitikėti. Jiems reikalinga suaugusių parama ir pripažinimas. Daugelis mieliau bendrauja su suaugusiais, o ne su vaikais dėl savo ankstyvo brendimo ir dvasinės gyvenimo sampratos. Žuvys iš visų ženklų jautriausios. Su šiais vaikais būtinas ypatingas švelnumas ir pripažinimas, kad jie pasitikėtų savimi.

Mūsų žuvytės: Matas